Úvod > O škole > Školní družina

Školní družina

Školní družina zabezpečuje dětem nižšího stupně odpočinek, rekreaci i zajímavé využití volného času. Jedním z klíčových úkolů je zabezpečení přípravy na vyučování a doučování.

Při odpočinkové činnosti děti využívají řadu didaktických a pohybových her, pobytu venku apod. Cílem je naučit děti smysluplnému trávení volného času a rozvíjet jejich zájmy. Děti mohou navštěvovat různé zájmové kroužky.

Posláním školní družiny je kontinuálně navazovat na přímé vzdělávání žáků, nabízet jim aktivity umožňující aktivní a smysluplné trávení volného času.

Usilujeme o odbourání vzájemné agrese, prevenci kriminality i dalších negativních jevů.

Školní družina zajišťuje také dohled nad žáky před nebo po vyučování. Školní družina pracuje ve třech odděleních s celkovou kapacitou 40 žáků.

Štítky:

Školní družina 2019/20

Datum konání: 1. 9. 2019

Jak bude letos pracovat škoní družina? Provoz ŠD: pondělí - pátek 7.30 – dle rozvrhu hodin až  8.00 - 9.00, odpoledne 11.30 – 16.00 hodin.

Publikováno 29. 10. 2021 4:12