Úvod > Aktuality > Barevné deskohraní

Barevné deskohraní

9.10.2021

Barevné deskohraní

Ve středu 6. října jsme vyslali šestičlenné družstvo hráčů stolních her, aby reprezentovalo naši školu na 1. ročníku „Barevného deskohraní“ v prostorách ZŠaG Vítkov. V průběhu soutěže jsme se přesvědčili, že jsme vybrali ty správné žáky, protože každý z nich byl úspěšný v jiné typu hry.

Zuzka Siváková excelovala ve hře „Heureka“, Adam Sivák ovládl střeleckou hru tak, že svému soupeři nastřílel nadílku, kterou jeho partner už neměl šanci odvrátit. Projevil však i skvělý pozorovací talent ve hře „Dobble“ a moc se mi líbilo, jak si se soupeřem „střihli“ při poměrně časté shodě. Také Marie Šandorová byla v této hře skvělá a nasbírala spoustu bodů pro náš tým. Její sestra Klára se statečně poprala s hrou „Quoridor“, kterou dnes viděla úplně poprvé. Byla i součástí týmu starších děvčat, kde společně s Maruškou Sivákovou a Erikou Horvátovou vybojovaly cenné body do celkového hodnocení ve hře „Drop it“.

Velké rezervy máme ve hře „Krycí jména“, ale moc se nám líbí. Pokusíme se zdokonalit se do příštího roku a konečné 3. místo vylepšíme. Děkujeme našim žákům za reprezentaci školy a pořadatelům za pozvání a skvělou organizaci soutěže.

MeO