Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda se strážníky Městské policie Vítkov

Beseda se strážníky Městské policie VítkovDatum konání:
10.3.2023

Strážníci MP Vítkov si z žáky povídali o práci městské policie, o nejčastěji řešených přestupcích, nechali děti tyto situace vyhodnotit a motivovali je ke smysluplnému využívání volného času - školní družiny, kroužky, sporty... Ukázali žákům vybavení MP, a jak se používá, nejen na člověčí potížisty, ale také třeba k odchytu psů. Po první hodině besedy se skupina přesunula na interaktivní tabuli, kde mohly děti vidět praktické využití poznatků, nabytých při besedě. Dotazů pak bylo hodně a děti všechno zajímalo. V závěru besedy si ještě na školním dvoře žáci mohli "osahat" některé pomůcky a prohlédnout si policejní vůz. Strážníci odpovídali na dotazy ochotně a s úsměvem, přesto v žácích nepochybně zůstalo ponaučení o výhodách správného a nekonfliktního chování pro život.

FOTO ZDE