Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Červencové aktivity "s Bobříkem"

Červencové aktivity "s Bobříkem"Datum konání:
1.8.2022

Koncem prázdninového měsíce července uspořádala naše škola pod vedením Katky Kučerkové a Zuzky Tvarůžkové pro děti třídenní akci S Bobříkem za zábavou i poznáním. Každé ráno byly děti nachystané na autobusovém nádraží, odkud je autobus převezl přes Heřmánky do Klokočůvku, kde na ně čekaly zážitky při plnění „bobříků“ mlčení, ušlechtilosti, zručnosti, dobré paměti, umění, záchrany, výhry, kulinářství a děti se snažily ostošest svého Bobříka splnit. Někdy se ukázalo, že jsou pusy více otevřené, než aby mlčely, ale nakonec se to všem podařilo. Tedy, nejen mlčet. Děti zdobily, tvořily, hrály si, vařily, vyřezávaly, procházely krajinou, a hlavně se smály a vykládaly od rána do odpoledne, kdy jsme je, unavené a uchozené, předávaly rodičům.

Pěkný prázdninový srpen přejeme Vám všem!

 FOTO ZDE