Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > VYHRÁLI JSME SOUTĚŽ Co umíš, znáš, dovedeš?

VYHRÁLI JSME SOUTĚŽ Co umíš, znáš, dovedeš?Datum konání:
16.5.2023

Dne 16.5.2023 se čtyřčlenné družstvo z naší školy zúčastnilo  soutěže speciálních škol, kterou již tradičně pořádala ZŠ Hlučín, Gen. Svobody 8, příspěvková organizace.

Letošní soutěžní téma : „Život v zahradě“ bylo rozděleno do čtyř oblastí :

  1. Rukodělná činnost ( výroba krmítka pro ptáky)
  2. Vědomostní část ( poznávání přírodnin)
  3. Rukodělná činnost (přesazení rostlin)
  4. Pohybová aktivita (přesun materiálu pomocí koleček, překážková dráha)

Celkem se přihlásilo 5 družstev. Soutěž byla velmi dobře připravená a dosti náročná, jak v oblasti manuální zručnosti, tak i v oblasti přírodovědeckých znalostí, soustředění a pohybových aktivit. Ve vyrovnaném boji se našim žákům ve všech kategoriích velmi dařilo, a tak naše družstvo po konečném sečtení bodů obsadilo krásné 1. místo! Soutěžící prožili úžasné dopoledne a rozhodně nelitovali zdlouhavého a náročného cestování. Domů si kromě cen a diplomů, odváželi i spoustu krásných zážitků a dobrý pocit z vítězného umístění.

FOTO ZDE