Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří SŠ Odry 2022

Den otevřených dveří SŠ Odry 2022Datum konání:
8.12.2022

Dne 8. 12. 2022 navštívila skupina žáků akci „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“, kterou pořádala STŘEDNÍ ŠKOLA Odry, pracoviště Vítkov.

Jednalo se převážně o vycházející žáky, kteří by si v nejbližší době měli zvolit směr svého dalšího profesního zaměření. Účastníci měli možnost prohlédnout si školu, a to i včetně pracoviště odborné výuky. V rámci této prohlídky si žáci poslechli nejen informace o historii školy a jejím současném zaměření, studijních oborech, možnostech uplatnění apod., ale také si mohli vyzkoušet různé praktické dovednosti – nazdobit a ochutnat palačinku, naučit se ozdobnému skládání ubrousků a vyzkoušet si své smysly v soutěži, připravené budoucími kuchaři.

Akce byla velmi pěkně připravena a proběhla k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Určitě měla také nemalý přínos při budoucí volbě povolání našich žáků.

FOTO ZDE