Úvod > Aktuality > Den otevřených dveří SŠ Odry 2022

Den otevřených dveří SŠ Odry 2022

8.12.2022

Dne 8. 12. 2022 navštívila skupina žáků akci „DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“, kterou pořádala STŘEDNÍ ŠKOLA Odry, pracoviště Vítkov.

Jednalo se převážně o vycházející žáky, kteří by si v nejbližší době měli zvolit směr svého dalšího profesního zaměření. Účastníci měli možnost prohlédnout si školu, a to i včetně pracoviště odborné výuky. V rámci této prohlídky si žáci poslechli nejen informace o historii školy a jejím současném zaměření, studijních oborech, možnostech uplatnění apod., ale také si mohli vyzkoušet různé praktické dovednosti – nazdobit a ochutnat palačinku, naučit se ozdobnému skládání ubrousků a vyzkoušet si své smysly v soutěži, připravené budoucími kuchaři.

Akce byla velmi pěkně připravena a proběhla k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Určitě měla také nemalý přínos při budoucí volbě povolání našich žáků.