Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dopravní hřiště září

Dopravní hřiště záříDatum konání:
25.9.2021

Výletu na dopravní hřiště do Oder předcházelo objednání krásného počasí, které bylo v těchto dnech velmi nejisté. To se báječně vydařilo, děti přišly včas k vlaku a tak jsme mohli splnit cíl...

Dopravní hřiště září

Výletu na dopravní hřiště do Oder předcházelo objednání krásného počasí, které bylo v těchto dnech velmi nejisté. To se báječně vydařilo, děti přišly včas k vlaku a tak jsme mohli splnit cíl - užít si skvělé dopoledne a taky se něco přiučit, abychom jezdili bezpečněji. Po důkladném proškolení, které pan školitel zodpovědně provedl do poslední dopravní značky, jsme vyrazili „do terénu“. Děti se pořádně vyjezdily, jízdu zručnosti zvládly obdivuhodně dobře a nakonec jsme si mohli zapůjčit malá elektrická autíčka, která sice řídily paní učitelky, ale děti si to užily. Nebylo to pro ně ovšem zadarmo. Musely zodpovědět řadu otázek, týkajících se silničního provozu a správné jízdy, kterými je „zlobily“ řidičky vozítek. Všechno jsme stihli, povinnosti i radosti a tak jsme se vraceli domů spokojení, vyvětraní a věřme, že i o něco chytřejší.

MeO