Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dupy, dupy, dup, nebolí nás žádný zub

Dupy, dupy, dup, nebolí nás žádný zubDatum konání:
10.2.2022

V přípravné třídě bývá veselo. Začali jsme si hrát na zubaře a vymysleli k tomu spoustu dalších aktivit. Vyráběli jsme legrační obrázek, na kterém se otevírala pusa dokořán, čistili  kartáčkem zuby obrázkovým zvířátkům, trhali bolavý zub drakovi Bezzubkovi, naučili jsme se veselou říkanku "Dupy, dupy dup, draka bolí zub" a na interaktivní tabuli se stali "psím stomatologem".

Při hře jsme úzkostlivě dbali na dodržování hygienických pravidel, nástroje byly buď jednorázové, nebo jsme je po každém pacientovi desinfikovali. Zubaře se už nebojíme! A když, tak alespoň o trošku méně.                                                                                                                                          FOTO ZDE

VIDEO KE SHLÉDNUTÍ NA NAŠEM KANÁLU YOUTUBE