Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kultura a technika v Brně

Kultura a technika v BrněDatum konání:
30.11.2022

Dne 30.11.2022 jsme díky projektu z NPO 3.2.2 zorganizovali poznávací výlet do Brna, kterého se účastnilo 13 dětí naší školy. Na programu byla návštěva Muzea romské kultury, kde jsme se seznámili s historií, kulturou a zvyky romských obyvatel v průběhu času. Další zastávkou bylo Technické muzeum, zde jsme si všichni mohli vyzkoušet, jak fungují fyzikální zákony v praxi. Technická herna byla dětem plně k dispozici a všechno si mohly osahat a rozpohybovat. Cestou zpět na nádraží jsme si udělali procházku přes brněnská náměstí a vystoupali 172 schodů staré radnice. Pohledem z výšky na adventní Brno jsme náš výlet ukončili.  Pro všechny to byl den plný poznání, zážitků a dobrodružství.

FOTO ZDE