Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mrazík - Slezské divadlo v Opavě

Mrazík - Slezské divadlo v OpavěDatum konání:
19.12.2023

Všichni známe pohádku o hodné a pracovité Nastěnce, zlé maceše, rozmazlené a nepěkné Marfuše, pohledném a pyšném Ivanovi, kterým vstoupí do života pohádkové bytosti – dědeček Hříbeček, baba Jaga, kouzelný Mrazík a další. Proto jsme se těšili na muzikálové představení Mrazíka do Slezského divadla v Opavě. K původní filmové hudbě přidali tvůrci muzikálu celou řadu nových hudebních čísel. Každá z postav tak má svou vlastní píseň. Kromě Nastěnky a Ivánka zpívá také Baba Jaga, kocourek Mourek, loupežníci, dědeček Hříbeček, zvířátka v lese, Marfuša, macecha i slepá babka s roštím a další.

Herci nás všechny vtáhli do děje, a tak někteří při závěrečné písni a reji všech postav ve stoje tleskali a při potlesku skandovali:

"O-PA-KO-VAT... O-PA-KO-VAT..."

FOTO ZDE