Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Opavské Slezské divadlo - Mrazík

Opavské Slezské divadlo - MrazíkDatum konání:
13.1.2023

Všichni známe pohádku o hodné a pracovité Nastěnce, zlé maceše, rozmazlené a nepěkné Marfuše, pohledném a pyšném Ivanovi, kterým vstoupí do života pohádkové bytosti – dědeček Hříbeček, baba Jaga, kouzelný Mrazík a další.

Slezské divadlo v Opavě pohádku nabízí ve formě muzikálu.

K původní filmové hudbě (Nikolaj Budaškin) přidali tvůrci muzikálu (hudba – Boris Urbánek, texty písní – Jiří Sedláček) celou řadu nových hudebních čísel. Každá z postav tak má svou vlastní píseň. Kromě Nastěnky a Ivánka zpívá také Baba Jaga, kocourek Mourek, loupežníci, dědeček Hříbeček, zvířátka v lese, Marfuša, macecha i slepá babka s roštím a další.

FOTO ZDE