Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podzimní projektový den nejmladších žáků

Podzimní projektový den nejmladších žákůDatum konání:
30.9.2022

Řadu projektových dní pod názvem „poznáváme přírodu po celý rok“ začali nejmladší žáci školy již poslední den v září projektem „Podzimní ovocný skřítek“. Po motivační pohádce si vymalovali podzimní sluníčko a vydali se pozorovat hlavní znaky ročního období: barvící se listí, padající ovoce, zrající šípky, žloutnoucí trávu…. Na vlastní kůži zkoušeli studený vítr, bláto v kalužích po dešti, mokrou louku a čichali vůni podzimní zahrádky. Ke konci projektu vybrali mezi sebou jednoho PODZIMNÍHO SKŘÍTKA, POMOHLI JEJ OBLÉCI A VYZDOBIT,ochutnali, jaké ovoce jim nabídl a porovnávali chutě.

Projekt bude pokračovat zase v zimě, kdy děti uvidí změny v přírodě na stejných místech.

FOTO ZDE