Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podzimní vycházka městem a okolím

Podzimní vycházka městem a okolímDatum konání:
18.10.2021

Bylo sychravé, mírně podmračené, ale krásně barevné podzimní dopoledne a žáci pod vedením pana učitele Kunčíka vyrazili na naplánovaný pěší výlet.

Bylo sychravé, mírně podmračené, ale krásně barevné podzimní dopoledne a žáci pod vedením pana učitele Kunčíka vyrazili na naplánovaný pěší výlet. Cíl byl kvůli nevlídnému počasí pozměněn, a tak vedla trasa od školy k nemocnici, na pole směrem k  Čermné a poté na místní cvičiště kynologického spolku. Zde žáci měli předem domluveno útočiště, rozdělali oheň, opekli oblíbené špekáčky a pěkně si popovídali.

Společně s výpravou, k všeobecnému nadšení, vyrazil i pan učitel Foltýn, který ještě před prázdninami byl součástí učitelského sboru.

Kunčík - doprovod a vyučující

Podzimní vycházka městem a okolím