Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > POHÁDKOVÁ CESTA 2024

POHÁDKOVÁ CESTA 2024Datum konání:
6.6.2024

Pohádková cesta, kterou pracovníci naší školy pořádají již tradičně pro nejmladší uživatele místních školských zařízení se vydařila. Pohádku K. J. Erbena o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém si děti určitě užily. Se vstupem do městského parku se ocitly v zakletém lese, kde musely hledat pomocníky pro plnění úkolů, klíčových k vyvobození princezny ze zakletí zlého kouzelníka. Protože v pohádkách vždy spěje děj k dobrému konci, nejinak tomu bylo i tentokrát – zlo bylo potrestáno, čaroděj, proměněný v havrana odletěl pryč, napínavé dobrodružství končilo svatební hostinou a tak všechno bylo, jak má být.

Personálně náročná organizace probíhala bez problémů a všech 12 skupin dětí bylo za svou aktivitu odměněno nejen příjemně strávených dopolednem, ale i účastí na svatebním veselí a sladkými dobrotami. Poděkování patří hlavní organizátorce paní Bc. Lence Urbanové, všem pracovníkům školy, kteří se na přípravě i vlastní realizaci celé akce podíleli a také všem princeznám – žákyním 2. stupně naší školy. Všichni se budeme těšit na další setkávání s dětmi u veselých i poučných pohádek.

FOTO ZDE