Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Praha - Khamoro 2023

Praha - Khamoro 2023Datum konání:
2.6.2023

Dvoudenní pobyt v Praze byl zaměřen na reprezentaci tanečního kroužku naší školy na romském festivalu Khamoro, který se konal 2.6.2023 v parku na Portheimce. Vzhledem k mnohaleté práci tanečního kroužku, bylo děvčatům dopřáno zúčastnit se nejen tohoto festivalu, ale spojit pobyt v Praze s prohlídkou zajímavostí a pamětihodností hlavního města. Děvčata si tak odnesla nezapomenutelné zážitky, které byly umocněny nádherným jarním počasím.
Celá akce byla pro pět žákyň, které odcházejí na střední školy, poděkováním za mnohaletou práci v kroužku. U mladších tanečnic přispěl dvoudenní pobyt v Praze k motivaci a byl pro ně povzbuzením pro další práci v následujícím školním roce.

FOTO ZDE