Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > SHM Opava 2023

SHM Opava 2023Datum konání:
7.6.2023
Po výtečném školním kole se vybraní žáci v doprovodu pana učitele Kunčíka vydali na okresní kolo sportovních her a mládeže do Opavy. Akce se tradičně konala na atletickém stadionu na Tyršově ulici. Soutěžní disciplíny: běh na 60m, běh na 800/1500m, skok daleký a hod míčkem. Každá škola vyslala dívčí a chlapecký tým. Konkurence byla kvalitní, zúčastnilo se celkem 5 škol, celkem bylo 30 sportovců.
Naši žáci se opět vyznamenali:
DÍVKY
1.místo v hodu míčkem: STEFANIE S.
2.místo v hodu míčkem: VANESA Š.
3.místo v hodu míčkem: KRISTÝNA S.
3.místo celkově dívky: STEFANIE S.!!!
 
CHLAPCI
1.místo hod míčkem: MARTIN S.
3.místo běh 60m: VIKTOR Ž.
3.místo hod míčkem: VIKTOR Ž.
 
Všem žákům patří velké díky za reprezentaci školy a za skvělé sportovní výkony.
Sportu zdar!
Kunčík - vyučující a doprovod