Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní hry mládeže 2022

Sportovní hry mládeže 2022Datum konání:
10.6.2022

Naši žáci byli pozváni na každoroční atletický čtyřboj pro žáky ZŠ, který pořádá pan Mgr. Halfar ze ZŠ Havlíčkova Opava. Atletika je právem nazývaná královnou mezi sporty a naši žáci se pravidelně umísťují na předních příčkách v jednotlivých disciplínách.Tentokrát byl na programu: sprint na 60m, hod míčkem, skok do dálky a běh na 800/1500m.
Velkého úspěchu dosáhly naše žákyně Kristýna S., která vyhrála hod míčkem a také Vanesa Š., která skončila druhá. Stejného umístění dosáhl také náš žák Martin S., který skončil ve stejné disciplíně také na druhém místě.
Velké díky tedy patří našim žákům a také pořadatelům za skvělé sportovní dopoledne.
Sportu zdar!
FOTO ZDE