Úvod > Aktuality > Turnaj ve futsale 2022

Turnaj ve futsale 2022

3.11.2022

Po delší době se naše škola opět přihlásila do celostátního turnaje základních škol, který je pod patronátem futsalového svazu. Nutno podotknout, že tento turnaj je velice prestižní a většinou se zúčastňují pouze tvz. fotbalové školy. Turnaj se konal v nádherné hale v Bílovci, která je určena i pro pořádání profesionálních sportovních soutěží. Naši kluci se utkali proti ZŠ BÍLOVEC a ZŠ HRADEC NAD MORAVICÍ. Obě tyto školy jsou ve srovnání s naší školou kolosem. ZŠ v Bílovci se specializuje na výchovu mladých fotbalistů a spolupracuje s mnoha sportovními kluby.

Naši kluci oba zápasy sice prohráli, s Bílovcem opravdu s vysokým skore, klukům však patří pochvala za reprezentaci školy, za ukázkovou bojovnost a také férovost.
Sportu zdar!