Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj ve futsale 2022

Turnaj ve futsale 2022Datum konání:
3.11.2022

Po delší době se naše škola opět přihlásila do celostátního turnaje základních škol, který je pod patronátem futsalového svazu. Nutno podotknout, že tento turnaj je velice prestižní a většinou se zúčastňují pouze tvz. fotbalové školy. Turnaj se konal v nádherné hale v Bílovci, která je určena i pro pořádání profesionálních sportovních soutěží. Naši kluci se utkali proti ZŠ BÍLOVEC a ZŠ HRADEC NAD MORAVICÍ. Obě tyto školy jsou ve srovnání s naší školou kolosem. ZŠ v Bílovci se specializuje na výchovu mladých fotbalistů a spolupracuje s mnoha sportovními kluby.

Naši kluci oba zápasy sice prohráli, s Bílovcem opravdu s vysokým skore, klukům však patří pochvala za reprezentaci školy, za ukázkovou bojovnost a také férovost.
Sportu zdar!
FOTO ZDE