Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ukliďme Česko 2024

Ukliďme Česko 2024Datum konání:
5.4.2024

Do celostátní akce „Ukliďme Česko“ se s našimi žáky zapojujeme již pravidelně. Společně s dalšími dobrovolníky se tak pokoušíme alespoň z části ulevit Zemi od zátěže, se kterou si sama neporadí. V letošním roce uklidili starší žáci okolí Kamenského potoka a školní lesík, kam jejich malí spolužáci chodí na Lesní školu. S mladšími žáky jsme sesbírali nepořádek okolo papírny a Profilů až k brodu, i vycházkovou trasu k Pavelákům. Neznámý vytrvalec, který již několik let ukládá za plotem papírny Aloisov sáčky s psími exkrementy opět nezklamal, jen zelené pytlíčky zaměnil za červené – snad aby byly lépe vidět. Ti nejmenší uklidili okolo Lidlu a břeh přilehlého potoka. Celkem téměř 14 pytlů odpadu v odpoledních hodinách svezl pan školník a v sobotu odevzdal do sběrného dvora.

FOTO ZDE