Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volba školní MISS 2022

Volba školní MISS 2022Datum konání:
17.6.2022

Soutěž krásy a talentu, kterou nám na dva roky přerušila epidemie Covidu, proběhla v pátek 17. června v odpoledních hodinách. Vlastní soutěži předcházela důkladná příprava a několik zkoušek v tělocvičně školy, kde se nakonec sešla spousta hezkých tvářiček, štíhlých nohou na vysokých podpatcích, na kterých některým dělala i obyčejná chůze potíže a nádherných šatů. Jenže jen krásnou tváří porotu okouzlit nelze, zvláště pak, když v ní sedí ženy. Proto musely dívky zvládnout rozhovor s moderátorem a předvést vlastní volnou disciplínu. Protože i malé princezny chtěly být u toho, posouzení proběhlo ve třech věkových kategoriích.

Porota ocenila přirozený projev děvčat jak při promenádě a rozhovoru s moderátorem, tak i ve volné disciplině, kde si děvčata svá vystoupení opravdu užívala bez nervozity a zmatků.

Poděkování náleží všem sponzorům, kteří naši akci podpořili, organizátorům, porotě i moderátorům – paní Bc. Antonii Burianské a panu Mgr. Martinu Kunčíkovi, zkrátka všem ochotným lidem, kteří přiložili ruku k dílu pro zdárný průběh celé soutěže.

FOTO ZDE