Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet na kolech září 23

Výlet na kolech září 23Datum konání:
20.9.2023

Venku stále panují téměř letní teploty, a tak se pan učitel Kunčík a paní asistentka Stehlíková rozhodli, že našim žákům trošku protáhnou kosti a svaly. Škola disponuje patřičným cyklistickým vybavením, takže nic nebránilo kratší zářijové vyjížďce na kolech. Dozor nejprve zhodnotil cyklistickou zdatnost žáků na místním hřišti, které je určeno k freestyle jízdě na kole, a zde také proběhla zkouška vlastností jízdních kol a funkčnosti přehazovaček. Poté se vydali po nové cyklostezce do Prostředního dvora, kde následovala krátká pauza k vydechnutí a seznámení se s okolím.

Nutno dodat, že pro některé to byl první cyklistický výlet a budou muset svou fyzickou zdatnost a techniku jízdy ještě vypilovat.

Sportu zdar!

Kunčík - doprovod

FOTO ZDE