Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výtvarná a pěvecká soutěž 2024

Výtvarná a pěvecká soutěž 2024Datum konání:
18.4.2024

Tradiční velká VÝTVARNÁ A PĚVECKÁ SOUTĚŽ pro žáky základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií proběhla v naší škole ve čtvrtek 18. dubna. Zúčastnilo se 28 zpěváků a 31 výtvarníků ze základních škol v Odrách, Budišově, Březové, ZŠaG Vítkov a naší školy. Výtvarná část soutěže svým tématem odkazovala k Roku české hudby, který v letošním roce probíhá a soutěžící měli za úkol hudbu výtvarně vystihnout v její pestrosti, barevnosti a jemnosti. Použité techniky se odvíjely od věku účastníků a vznikala dílka vskutku umělecká. Vystavena byla následující den v tělocvičně školy společně s fotografiemi ze soutěže a jejich prohlídka byla tak nabídnuta veřejnosti. Gratulujeme všem oceněným, děkujeme organizátorům za zdárný průběh akce i všem učitelům, kteří žáky na jejich vystoupení připravili. Zvláštní dík pak náleží sponzorům, jejichž seznam byl k nahlédnutí v průběhu celé soutěže i následné výstavy. Věříme, že se v příštím roce znovu sejdeme na tomto malém svátku barev a hudby.

Připravujeme velký videosestřih z akce - těšte se.

FOTO VÍTĚZŮ ZDE