Úvod > O škole > Spolupráce > Vánoční oběd 2012

Vánoční oběd 2012

29.12.2012

V sobotu 29. prosince 2012 se ve vítkovské jídelně Humr uskutečnil vánoční oběd pro děti z Vítkova a okolí. Akci pořádají již čtvrtým rokem pražští a brněnští dobrovolníci z Komunity Sant´Egidio. Oběda se zúčastnilo na 70 hostů z Vítkova, Čermné ve Slezsku, Svatoňovic a Budišova nad Budišovkou. Mezi hosty patřily především děti; ty nejmenší přišly v doprovodu svých rodičů. Hlavní jídlo poledního menu tvořil kuřecí plátek nebo smažený sýr s bramborovými hranolky. Atmosféru svátečních tabulí dotvářelo vánoční cukroví. Děti obdržely i vánoční dárky – stavebnice, zimní oblečení, psací potřeby a další drobnosti. Děvčata měla největší radost ze slušivých náhrdelníků. Akce byla ukončena po 15. hodině.  (Text převzatý z těchto stránek)