Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Beseda se soudcem

Beseda se soudcemDatum konání:
1.12.2023

Po dva dny – 16. 11. a 30. 11. 2023 – si na nás udělal čas Mgr. Jiří Urban, soudce Okresního soudu v Opavě. Společně s paní sociální kurátorkou Bc. Lenkou Gonsiorovou se věnovali žákům V., VI, VII, a VII. roč. Besedy byly zajímavé, cílily na současné podmínky v rodinách, na chování žáků ve škole i mimo školu. Velmi podnětné byly dotazy a odpovědi směřující k vandalismu, skrytému záškoláctví a k neomluveným hodinám. Dnes už víme, že se nic takového nevyplácí.

Paní Gonsiorová nabídla žákům individuální konzultace, pokud budou potřebovat a chtít s čímkoli poradit. Mohou ji navštívit v budově MěÚ Vítkov.

To, že jsme mohli otevřeně diskutovat s oběma, mělo pro nás obrovský význam. Děkujeme panu soudci i paní kurátorce, že byli s námi.

žáci VIII. roč.