Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Budulínku, dej mi hrášku...

Budulínku, dej mi hrášku...Datum konání:
23.2.2024

Budulínku, dej mi hrášku... prosila prolhaná liška... a celý týden se snažila děti z přípravné třídy přesvědčit, že ona je to krásné, hodné a milé zvířátko z lesa. Děti si pohádku přečetly, hádaly, co do ní patří a co ne, malovaly lišku, liščí noru, modelovaly, ochutnávaly hrášek, počítaly, kolik liščátek je v noře, až na konci týdne si pohádku úplně opravdicky zahrály. Skoro opravdová liška - paní učitelka, jim odnesla jednoho kamaráda neznámo kam a nechala po sobě všude plno chlupů. Babička a děda ji museli vystopovat. Potom měli za úkol hudbou a zpěvem vyhnat lišku, i její děti, ven z nory, přímo do pytle.

Bavili jsme se náramně, akorát doufáme, že jsme ostatní při vyučování moc nerušili.

FOTO ZDE