Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Knihovna - A PAK SE TO STALO!

Knihovna - A PAK SE TO STALO!Datum konání:
29.2.2024

Poslední den v únoru nás pobavila vtipná knížka Ester Staré o věcech, které by se mohly stát, když nebudeme dělat běžné věci, jako je čištění zoubků, česání vlásků, zavazování tkaniček, spořádaně jíst, smrkat, mýt si uši, nosit bačkory, uklízet si hračky, nebo naopak, když budeme dělat věci, které se nedělají: žalovat, ničit věci. V každé pohádce je popsána nějaká taková situace a po textu: "A pak se to stalo" následuje příběh - co by se mohlo stát. Věřím, že knížka děti pomůže přesvědčit, že ačkoliv se jim do mnoha těchto činností nechce, jsou důležité a je potřeba je zvládnout každý den. Navíc pobaví děti i dospělé.

Příběh O neuklízených hračkách nám pomohl vyřešit dinosaurus se žlutou mašlí a děti prokázaly, že umí uklidit hračky, knihy, cédéčka i polštářky - a knihovna byla hned jako malovaná.

FOTO ZDE