Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Exkurze inSPORTline Vítkov

Exkurze inSPORTline VítkovDatum konání:
19.5.2022

Ve čtvrtek 19. 5. 2022 se skupina 14 žáků, v doprovodu 2 pedagogů, zúčastnila plánované exkurze v místní úspěšné firmě „inSPORTline“. Tato akce byla zajištěna ve spolupráci s Centrem inkluze, v rámci přípravy na volbu povolání. K účasti byli vybráni žáci vyšších ročníků, převážně šlo o vycházející žáky. Ze strany pedagogů je doprovázeli Mgr. Michal Zatloukal a Mgr. Martin Kunčík.

Po přivítání a nezbytném bezpečnostním poučení jsme se seznámili s historií firmy a náplní její činnosti.

Poté jsme společně vyrazili k prohlídce skladovacích a expedičních prostor firmy. Zde proběhlo praktické seznámení s procesem naskladňování, ukládání i samotné expedice zboží. Vše bylo doplněno několika názornými ukázkami a výkladem ze strany odborných pracovníků.

Po zajímavé prohlídce provozu následovala diskuse, kde jsme byli seznámeni i s možnostmi zaměstnání v tomto podniku. Na závěr všichni účastníci obdrželi hodnotné dárky ve formě užitných reklamních předmětů.

Tato exkurze byla velmi zajímavá, rovněž i z důvodu, že se jednalo o místní, poměrně velkou a stále se rozvíjející firmu, ve které by mohli v budoucnu žáci najít lukrativní pracovní uplatnění.

FOTO ZDE