Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Exkurze SOŠ Bruntál

Exkurze SOŠ BruntálDatum konání:
18.3.2024

Při vstupu do Střední odborné školy v Bruntále jsme byli ohromeni rozlehlou recepcí s nádhernou velikonoční výzdobou. Přivítala nás zástupkyně ředitele školy a po celou dobu se nám věnovala. Mohli jsme nahlédnout do praktických učeben všech učebních oborů – pečovatelské služby, stravovací a ubytovací služby, kuchař - číšník, kadeřník, zedník, mechanik opravář motorových vozidel, truhlář, opravář zemědělských strojů, elektrikář, instalatér.

Wellness centrum nám poskytlo hodinu zábavy i relaxace. Vyzkoušeli jsme vířivku, aromatickou parní saunu, rekreační bazén, tobogán i venkovní divokou řeku.

Zajímavá místa Bruntálu jsme poznávali nejen během procházky v zámeckém parku z 16. století, ale také prohlídkou starobylého náměstí.

žáci VII. a VIII. tř.

 

FOTO ZDE