Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kapuce od mikiny....?

Kapuce od mikiny....?Datum konání:
22.3.2024

Zajímavou aktivitu pro nás připravila Místní akční skupina Vítkovsko.

V rámci projektu „Celé Česko čte dětem“ byly uspořádány dvě čtenářské dílny pro žáky VI. a VIII. tříd. Navštívila nás koordinátorka projektu „Kapuce od mikiny“- paní Petra Charmite. Netradičním způsobem jsme byli seznámeni s obsahem povídky Tanečnice. Měli jsme možnost domýšlet příběh, zpracovávali jsme pracovní listy, vyjadřovali své vlastní názory na chování hlavních postav. Příběh jsme četli po částech, většinou paní Charmite, jež nás zaujala také svým sametovým hlasem a úžasným přístupem k nám – žákům.

Těšíme se, až budou zakoupeny tyto knihy do žákovské knihovny, abychom je mohli v hodinách literární výchovy plně využívat.

žáci VI. a VIII. tříd

FOTO ZDE