Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Koukněte na video z projektového dne Naše město!

Koukněte na video z projektového dne Naše město!Datum konání:
4.1.2022

Projektový den "Znáš své město?" proběhl 19.listopadu. Zúčastnili se jej všichni žáci školy a rozděleni spravedlivě do čtyř skupin vyrazili poznávat naše město, jeho důležitá místa, i skryté zajímavosti. Na deseti stanovištích, která museli nejprve podle indicie najít, plnili zapeklité úkoly. Starší pomáhali mladším, silnější slabším a všichni se náramně bavili, i když počasí jim cestu spíše komplikovalo. Do cíle dorazili všichni, nezbytné důkazy, splněné úkoly a suvenýry z cesty odevzdali, poklad s odměnou podle hádanky našli... a jestli jste zvědaví, jak to probíhalo a nakonec dopadlo, podívejte se na nové video na našem disku.

VIDEO SHLÉDNETE ZDE