Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lesní škola 9. 9. 2021

Lesní škola 9. 9. 2021Datum konání:
12.9.2021

Další hodiny do projektu Lesní školy jsme věnovali vodě. Po zastávce v našem lese, spojené s odpočinkem po cestě, svačinou a kontrolou našeho mraveniště, vedly naše kroky k rybníku.

Lesní škola

Další hodiny do projektu Lesní školy jsme věnovali vodě. Po zastávce v našem lese, spojené s odpočinkem po cestě, svačinou a kontrolou našeho mraveniště, vedly naše kroky k rybníku. Trochu jsme si povídali o tom, co už známe o životě u vody a ve vodě a pak jsme si u potoka zkusili vylovit nějakého toho živočicha. Našli jsme komáří larvy, blešivce, ale taky třeba chrostíka s domečkem, slepeným z kamínků. Děti se řádně vymáchaly a snad si budou pamatovat, že voda je živý organismus se spoustou obyvatel, které je třeba chránit v jejich přirozeném prostředí, protože ani my nemůžeme žít bez vody.

MeO