Úvod > Aktuality > Módní přehlídkové turné SŠ Odry

Módní přehlídkové turné SŠ Odry

21.12.2022

Dne 21. 12. 2022 se skupina našich žáků zúčastnila již tradičního „MÓDNÍHO PŘEHLÍDKOVÉHO TURNÉ“. Tuto prezentační akci řemeslných oborů pořádala STŘEDNÍ ŠKOLA ODRY a byla určena především pro žáky 9. tříd základních škol. Jejím hlavním mottem bylo: „Řemeslo má zlaté dno, aneb ukaž, co umíš…“. Žákům ZŠ  bylo   umožněno se při zábavném programu seznámit s nabídkou studijních oborů, které SŠ Odry nabízí. Měli jsme tak jedinečnou šanci získat bližší informace od studentů i vyučujících oborů: AUTOMECHANIK, KADEŘNÍK, MASÉR a KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Celá akce byla velmi dobře a pečlivě připravena. Vzhledem ke skutečnosti, že o uvedené obory je ze strany žáků naší školy poměrně velký zájem, lze její návštěvu hodnotit velmi pozitivně.