Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Módní přehlídkové turné SŠ Odry

Módní přehlídkové turné SŠ OdryDatum konání:
21.12.2022

Dne 21. 12. 2022 se skupina našich žáků zúčastnila již tradičního „MÓDNÍHO PŘEHLÍDKOVÉHO TURNÉ“. Tuto prezentační akci řemeslných oborů pořádala STŘEDNÍ ŠKOLA ODRY a byla určena především pro žáky 9. tříd základních škol. Jejím hlavním mottem bylo: „Řemeslo má zlaté dno, aneb ukaž, co umíš…“. Žákům ZŠ  bylo   umožněno se při zábavném programu seznámit s nabídkou studijních oborů, které SŠ Odry nabízí. Měli jsme tak jedinečnou šanci získat bližší informace od studentů i vyučujících oborů: AUTOMECHANIK, KADEŘNÍK, MASÉR a KUCHAŘ-ČÍŠNÍK. Celá akce byla velmi dobře a pečlivě připravena. Vzhledem ke skutečnosti, že o uvedené obory je ze strany žáků naší školy poměrně velký zájem, lze její návštěvu hodnotit velmi pozitivně.

FOTO ZDE