Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zimní projektový den

Zimní projektový denDatum konání:
19.12.2022

Pokračování řady projektových dní na téma změn v přírodě v různých ročních obdobích proběhlo v pondělí 19.prosince. Sluníčko ozářilo krásně zasněžené stromy, louku i lesík, sníh křupal při každém kroku a třpytil se, až jsme přivírali oči.

Děti ráno připravily pro lesní zvířátka vánoční překvapení. Po cestě se zastavovaly a vzpomínaly, jak to zde vypadalo na podzim. V cíli ozdobily zvířátkům strom samými zvířecími dobrotami a nastrojený "zimní skřítek" je za to odměnil teplými rukavicemi. Po krátkém zastavení v chatě kynologického klubu, kde se ohřály u krbu a vypily si teplý čaj, se naplno mohly věnovat zimním radovánkám - sněhové bitvě, válením sudů a otiskům "andělíčků".

Krásný slunečný den se vydařil.

FOTO ZDE