Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Na návštěvě v knihovně - páťáci

Na návštěvě v knihovně - páťáciDatum konání:
25.6.2023

Před koncem školního roku je už volněji a páťáci dostali pozvání k návštěvě městské knihovny. Protože sami nejsou žádní velcí čtenáři a číst ve škole je nebaví, tvářili se stejně, jako když musí do školy. Paní v knihovně však chmury z tváří zaplašila v několika minutách. Provedla nás knihovnou, ukázala nám, jak jsou knihy označené a řazené v regálech a měla pro nás připravenou řadu aktivit. Dokázala to, že na konci návštěvy seděli žáci s vybranou knihou a četli! Dokonce byli ochotni diskutovat o tom, co asi v knize je. Kdoví, možná paní knihovnice zasela semínko zvědavosti i do hlaviček našich žáků a časem se s některým z nich bude setkávat, jako s pravidelným čtenářem.

FOTO ZDE