Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pečeme pro Mikuláše

Pečeme pro MikulášeDatum konání:
3.12.2021

Dostali jsme zaručenou informaci, že Mikuláš má tento rok kupu práce s přípravou mikulášské nadílky pro hodné děti.  Proto jsme se my, žáci speciální třídy, rozhodli, že mu pomůžeme s pečením a přípravou balíčků pro hodné děti. Paní asistentky s p.učitelkou nám den předem nachystaly těsta na pečení.  My jsme si oblékli speciálně pro nás ušité zástěrky a pečení mohlo začít. Všichni dospěláci, které přilákala vůně vanilkového a perníčkového těsta byli překvapeni, jak jsme „malí a šikovní“. Slova chvály na naši adresu nebrala konce, což nás povzbuzovalo při práci. A výsledek? Ten stál opravdu za to. To bude Mikuláš koukat, jaké měl na naší škole pomocníky. FOTO ZDE