Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projektový den Svět hlavolamů

Projektový den Svět hlavolamůDatum konání:
7.9.2021

V pátek 3. září zajistila naše třídní paní učitelka  konání projektového dne s názvem „Svět hlavolamů“.

Svět hlavolamů

Svět hlavolamů

V pátek 3. září zajistila paní učitelka třídní konání projektového dne s názvem „Svět hlavolamů“. Do čtenářské dílny zavítal pan Dušan Lederer, pořadatel a organizátor výstav hlavolamů a jiných kuriozit, které se konají každoročně ve Větřkovicích. Byly nám představeny hlavolamy vyrobené z papíru, dřeva, železa a z umělé hmoty. Naši pozornost zaujal hlavolam vyrobený na 3D tiskárně. Celé dopoledne jsme skládali, přemýšleli, pracovali samostatně i v týmu, mohli jsme si zhotovit každý svůj hlavolam s dřevěnými postavičkami atletů. Den se nám líbil a věříme, že se v budoucnu budou na naší škole pořádat další zajímavé aktivity.

Žáci 6.A, 7.A

BeD