Úvod > Aktuality > Školní drakiáda

Školní drakiáda

7.10.2022

Již pátým rokem je měsíc říjen spojen s velmi oblíbenou celoškolní akcí, která probíhá na naší škole pod názvem „Drakiáda“. Jelikož měla každá třída draka již z loňska, dostali zástupci jednotlivých tříd za úkol zkontrolovat, v jakém stavu se ten jejich nachází, aby mohl proběhnout den plný skvělé zábavy s draky v oblacích. A jak ona dlouho dětmi očekávaná akce probíhala? Počasí nám přálo a k obloze vzlétli téměř všichni draci. Chvíli však trvalo, než se je podařilo dostat na oblohu. Došlo i na vlastnoručně na ohýnku upečenou svačinku v podobě brambor a buřtů. Ti nejmladší se učili skládat vlaštovky, aby si pak mohli zasoutěžit, komu vlaštovka nejdál doletí. Před odchodem do školy zbyl ještě čas i na hry a tanec. Celá dopolední akce dopadla na výbornou a spokojení odcházeli domů nejen žáci, ale i učitelé. A tak to má být! Takže, zase za rok!