Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj ve vybíjené dívek

Turnaj ve vybíjené dívekDatum konání:
12.4.2024

V pátek 12.dubna se na naší škole uskutečnil druhý ročník turnaje ve vybíjené dívek. Opět se hrálo na poloviny, stylem přihraj a střílej. U nás ve škole je tento druh vybíjené velmi oblíbenou aktivitou a proto je vždy zajímavé sledovat, jak se nám v tomto odvětví daří.

Letos se opět zúčastnila naše děvčata, dále ZŠ a G Vítkov, ZŠ Slezský Odboj a také ZŠ Opava Praskova 411, původně ZŠ Havlíčkova Opava. Děvčata se utkala v základní části postupně proti sobě a poté v souboji o umístění.

Výsledky:

  1. ZŠ a G Vítkov
  2. ZŠ Vítkov, Nám. J. Zajíce č.1
  3. ZŠ Opava Praskova č.411
  4. ZŠ Slezský Odboj Opava

Turnaj se hrál v duchu fair play a ve vysokém tempu. Vítězům gratulujeme. Všem děvčatům, doprovodu a pořadatelům moc děkujeme a za rok se těšíme znovu.

Sportu zdar!

FOTO ZDE