Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj ve vybíjené dívek 2023

Turnaj ve vybíjené dívek 2023Datum konání:
21.4.2023

V pátek 21.dubna naše škola uspořádala historicky první ročník turnaje ve vybíjené dívek vyššího stupně. Nejednalo se o klasickou vybíjenou, ale jakousi její alternativu pro naši menší tělocvičnu, kdy děvčata hrála na své polovině se záchranou.

O umístění bojovaly tyto školy:

ZŠ HAVLÍČKOVA OPAVA, ZŠ a PŠ SLEZSKÉHO ODBOJE OPAVA, ZŠ a G VÍTKOV a náš domácí tým. ZŠ a G Vítkov nominoval dokonce dvě družstva.

Turnaj se hrál klasicky každý s každým. 

K vidění byly skvělé sportovní výkony, nadšení a zapálení. Všechna děvčata byla velmi šikovná. Musíme se pochlubit: Naše reprezentantky celý turnaj vyhrály! Na druhém a třetím místě se umístila ZŠ a G Vítkov, takže ceny zůstaly v našem městě. Na čtvrtém a pátém místě skončily školy z Opavy.

Kapitánky týmů na stupních vítězů převzaly krásné ceny a pohár. Každá sportovkyně si odnášela také malý upomínkový předmět. 

Celý turnaj se velice vydařil, děvčata byla vzorná a moc si dopoledne užila.

Velké poděkování patří všem účastníkům, vychovatelům, pedagogickému doprovodu.

Doufáme, že druhý ročník turnaje bude přijat se stejným nadšením a podobně úspěšný.

Kunčík - pořadatel turnaje

FOTO ZDE