Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Velký výlet do ZOO Zlín

Velký výlet do ZOO ZlínDatum konání:
21.6.2023

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá...

Na výlet do ZOO se děti moc těšily. Počasí sice lákalo spíš k vodě, než na procházku, ale ZOO kromě zvířátek nabízela i další aktivity pro děti a cesta vedla z části pod stromy, takže nebyl důvod pochybovat o tom, že to bude prima den. Lešná je moc krásná a kromě obvyklých druhů zvířat, jako jsou sloni, žirafy, velké kočky, či opice nabízí třeba hyeny, lachtany, nebo vydry a v uzavřeném pavilonu můžete nakrmit rejnoky – při krmení krásně mlaskají. Několikahodinová procházka děti řádně unavila, takže v autobuse byl klid a pohoda, většina pasažérů spala. Doma mamky stály nastoupené na parkovišti, takže všechno bylo v nejlepším pořádku a spokojenost byla veliká. Tak třeba zase někdy příště. Máme rádi zvířata…

FOTO ZDE