Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Volba královny a krále školy

Volba královny a krále školyDatum konání:
17.5.2024

Jedna z nejkrásnějších a nejočekávanějších akcí pod záštitou žákovského parlamentu byla volba královny a krále naší školy. Dlouhé a perné týdny příprav, nácviku vystoupení ve volných disciplínách, cvičení nástupů a úsměvů, věnovaných publiku, vyvrcholily v pátek 17. května. Účast byla hojná a všichni si moc přáli vyhrát. Nakonec byli korunováni ti nejlepší a nejkrásnější, došlo i na dvě velmi speciální ceny: cenu publika si odnesla krásná a usměvavá Emma a zvláštní cenu našeho dlouholetého kamaráda a bývalého žáka Toníka převzala malá Anička.

VELICE DĚKUJEME ZA FINANČNÍ PODPORU Z " AKČNÍ VÝZVY PRO ŽÁKOVSKÉ PARLAMENTY" MAS Opavsko a všem zúčastněným za krásné odpoledne.

Někteří slzeli, jiní se usmívali, ale snad se to všem líbilo.

VIDEOSESTŘIH Z CELÉ AKCE ZDE

VŠECHNY FOTKY A VIDEA NAJDETE NA NAŠEM GOOGLE DISKU ZDE

FOTO Z KORUNOVACE ZDE