Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet ŠD I. na Vikštejn

Výlet ŠD I. na VikštejnDatum konání:
19.11.2021

Krásné podzimní odpoledne, i když už dost chladné, si užily nejmladší děti ze školní družiny. Vydaly se autobusem na výlet do Radkova - Dubové, a odtud pěšky na zříceninu hradu Vikštejna.

Krásné podzimní odpoledne, i když už dost chladné, si užily nejmladší děti ze školní družiny. Vydaly se autobusem na výlet do Radkova - Dubové, a odtud pěšky na zříceninu hradu Vikštejna. Cesta jim ubíhala vesele, zpříjemňovaly si ji hrami, hádankami a soutěžemi.

Hrad je přivítal krásnými podzimními barvami a k veliké radosti všech také vysokou vrstvou spadaného listí, se kterým se dá tak skvěle dovádět. Vystoupaly na rozhlednu a okusily chladivý podzimní vítr, procházely podzemními sklepeními a trošku se bály a ohřály se u posledního letošního opékání u ohníčku.

Nakonec jestě připravily hradním veverkám, zajíčkům a ptáčkům podzimní hostinu a pak se vydaly zpět domů.

Kon, Fry