Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Celoškolní projekt Naše město

Celoškolní projekt Naše městoDatum konání:
19.11.2021

V pátek, 19.11.2021, vyrazili žáci školy v rámci dopoledního projektu do ulic našeho města.  VIDEOPREZENTACE Z AKCE ZDE Prozkoumali důležitá místa ve městě a plnili úkoly s těmito místy spjaté. Navštívili budovu městského úřadu a městské policie,učili se orientaci v jízdním řádu na autobusovém nádraží, geopark, u benzinové čerpací stanice si procvičili matematiku, cvičili na posilovacích strojích SVČ u sokolovnykolektivně řešili simulovanou krizovou situaci, v městském parku zkoumali čistotu vody v jezírku, ve sportovním areálu kolektivně řešili simulovanou krizovou situaci, ověřili si, zda znají telefonní čísla na tísňové linky a vyzkoušeli si mnoho dalších užitečných dovedností a znalostí. Za každý splněný úkol sbírali body pro svou skupinu. Den se vydařil a tak není vítězů, ani poražených. Každá třída si zasloužila odměnu - pexeso s obrázky z našeho města Vítkova.    FOTO ZDE