Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žákovský parlament nás baví

Žákovský parlament nás bavíDatum konání:
24.10.2021

V září a říjnu proběhly soutěže, vyhlášené žákovským parlamentem: "Život s ježky" a "Učíme se prostřednictvím citátů".

ŽP má na naší škole možnost prezentovat svou činnost prostřednictvím nástěnky ve společných prostorách školy, kterou pravidelně aktualizuje. Proto padl návrh, požádat jednotlivé třídy, aby vytvořily JEŽKA - symbol podzimu. Akce "Život s ježky"

Citáty mají zvláštní moc. Jak málo stačí k tomu, aby pár uspořádaných slovíček ve větě člověka uklidnilo, rozesmálo, motivovalo a dodalo mu odvahu. Každá třída si zvolila motto, kterým se bude v následujících měsících řídit.
Věříme, že zvolené heslo třídu "nasměruje a nakopne správným směrem". "Učíme se prostřednictvím citátů"

Žákovský parlament nás baví