Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zůstaň v pohodě a řekni stop kyberšikaně

Zůstaň v pohodě a řekni stop kyberšikaněDatum konání:
23.10.2023

Kyberšikana, podvody na internetu, vulgarity a podobné nelegální aktivity v dnešní době bohužel ve velkém kolují po internetu. Dnes má přístup k internetu každý žák - ať již z počítače, tabletu či mobilního telefonu. Z tohoto důvodu jsme pozvali pana lektora Jana V., který se na tuto problematiku specializuje a uspořádali preventivní přednášku. Přednáška byla přizpůsobena zvlášť pro žáky nižšího a vyššího stupně. 

Obsahem přednášky byla rizika sociálních sítí, sdílení mediálního obsahu, nástrahy internetu, tvorba bezpečného hesla a mnoho dalšího. Všichni žáci odcházeli s hlavičkou plnou důležitých poznatků.

FOTO ZDE

Kunčík - pořadatel