Úvod > O škole > Pro rodiče > Informace pro rodiče, žáky a návštěvníky školy

Informace pro rodiče, žáky a návštěvníky školy

Datum konání:
13.7.2021

Naše škola bude činnost v zařízení regulovat a řídit podle výše uvedeného manuálu MŠMT a také podle svých vlastních předpisů a směrnic (školní řád, vnitřní řád školy, organizační řád školy).

Vážení rodiče, návštěvníci školy,

vzhledem k současné epidemiologické situaci v České republice vydalo MŠMT, společně s ČŠI, pokyny a doporučení školám k organizaci školního roku 2020-2021, které zohledňují aktuální epidemiologickou situaci v České republice. Jednotlivé materiály je možné si stáhnout na odkazu: www.msmt.cz/manual-k-provozu-skol-od-zari

Vstup do školy bude regulován pracovníky zařízení. Ve škole se bez omezení mohou pohybovat zaměstnanci školy a žáci. Cizí osoby se mohou po budově školy pohybovat omezeně, za doprovodu pracovníka školy.

Pokud bude zákonný zástupce žáka potřebovat projednat nutnou záležitost osobně s vedením školy, učitelem, je vhodné, aby si dohodl schůzku.

K dispozici jsou dezinfekční prostředky u vchodu do budovy .

Zákonný zástupce dítěte, žáka, studenta bude požádán, aby v zařízení setrval pouze nezbytně dlouhou dobu.

Návštěvník školy musí použít zvonek u hlavního vchodu do budovy školy  (dopoledne od obchodního centra k ředitelně, odpoledne od KB - školní družina) a vyčkat na příchod zaměstnance školy. Poté je povinen se řídit jeho pokyny.

Pokud se zhorší epidemiologická situace v regionu, budou přijata další opatření k ochraně zdraví žáků a pracovníků. Žádáme rodiče, návštěvníky školy a jejich doprovod, aby respektovali organizační a hygienické požadavky vedení školy. Jde o snahu snížit riziko zavlečení nákazy do zařízení.

Děkujeme  za pochopení a spolupráci.

Covid 19