Úvod > O škole > Pro rodiče > Informace pro rodiče, žáky a návštěvníky školy

Informace pro rodiče, žáky a návštěvníky školy

27.8.2021

Pravidla pro návštěvníky školy:

Vstup do školy je  regulován pracovníky zařízení a řídí se vnitřními předpisy a směrnicemi (školní řád, vnitřní řád školy, organizační řád školy) . Ve škole se bez omezení mohou pohybovat pouze zaměstnanci školy a žáci. Cizí osoby se mohou po budově školy pohybovat omezeně, za doprovodu pracovníka školy.

Pokud bude zákonný zástupce žáka potřebovat projednat nutnou záležitost osobně s vedením školy, učitelem, je vhodné, aby si dohodl schůzku.

Zákonný zástupce dítěte, žáka, studenta bude požádán, aby v zařízení setrval pouze nezbytně dlouhou dobu.

Návštěvník školy musí použít zvonek u hlavního vchodu do budovy školy  (dopoledne od obchodního centra k ředitelně, odpoledne od KB - školní družina) a vyčkat na příchod zaměstnance školy. Poté je povinen se řídit jeho pokyny.

Pokud se zhorší epidemiologická situace v regionu, budou přijata další opatření k ochraně zdraví žáků a pracovníků. Žádáme rodiče, návštěvníky školy a jejich doprovod, aby respektovali organizační a hygienické požadavky vedení školy. Jde o snahu snížit riziko zavlečení nákazy do zařízení.

Děkujeme  za pochopení a spolupráci.