Úvod > O škole > Pro rodiče > Obědy pro děti

Obědy pro děti

27.8.2022

V letošním školním roce je v projektu Obědy pro děti zařazeno 29 žáků.

Vážení rodiče, pokud vaše dítě bylo v tomto školním roce zařazeno do projektu Obědy pro děti, bude dostávat obědy ve školní jídelně zdarma. Děti budou chodit do jídelny s dozorem po vyučování.

Čip k odebírání obědů si musí rodiče co nejdříve zajistit sami ve školní jídelně na ZŠ Komenského. Záloha za čip činí 100,-Kč a je vratná. Bez čipu se nemůže dítě začít stravovat.

Dále upozorňujeme, že pokud dítě bude nemocné, rodič je povinen oběd odhlásit a po nemoci zase přihlásit den předem. Obědy nesmí propadat! Za porušování pravidel projektu může být žák ze stravování vyřazen.

1. RODIČE ODHLAŠUJÍ OBĚD DEN PŘEDEM DO 14,00 HOD. PŘÍMO VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ OSOBNĚ NEBO NA TEL.: +420 556 300 775, POKUD OBĚD NEODHLÁSÍTE A NEODEBERETE, BEZ NÁHRADY PROPADÁ
  2. PO NEMOCI MÁ RODIČ POVINNOST STEJNÝM ZPŮSOBEM OBĚD PŘIHLÁSIT (DEN PŘEDEM).
  3. NENÍ MOŽNO BRÁT OBĚD DO JÍDLONOSIČŮ VÍCE DNÍ ZA SEBOU (V DOBĚ NEMOCI HRADÍ RODIČE OBĚD V PLNÉ VÝŠI)
  4. DĚTI NIŽŠÍHO STUPNĚ SE PO OBĚDĚ VRACEJÍ DO ŠKOLNÍ DRUŽINY, KDE POKRAČUJE DALŠÍ ČINNOST
  5. NA OBĚDY SE ODCHÁZÍ S DOZOREM PODLE ROZVRHU HODIN.
  6. PO CESTĚ NA OBĚD A VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ DODRŽUJÍ DĚTI ŠKOLNÍ ŘÁD A PRAVIDLA STRAVOVÁNÍ.

Obědy pro děti