Úvod > O škole > Projekty > NPO 3.2.2.

NPO 3.2.2.

Od 1.9.2022 je škola zařazena do Implementace reformy 3.2.2 NPO. V rámci projektu s názvem Šance pro všechny budou realizovány mnohé akce a aktivity se zaměřením např. na zvyšování studijní motivace, adaptační a socializační aktivity, zážitkové vzdělávací programy i akce se zaměřením na posílení spolupráce s rodiči sociálně znevýhodněných žáků. Novou aktivitou realizovanou v projektu jsou snídaňové kluby pro děti, jejichž cílem je nejen podpořit zdravé stravování nejmenších, ale také posílit vztahy mezi dětmi a pedagogy při neformálních aktivitách. Projektem bude podpořeno také DVPP pedagogů a doučování žáků. Hrazeny budou dvě nové pracovní pozice - pozice sociálního pedagoga a asistenta pedagoga.