Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Exkurze Strojírna Vehovský s.r.o.

Exkurze Strojírna Vehovský s.r.o.Datum konání:
10.11.2022

V rámci příprav k výběru budoucího povolání vyrazili vycházející žáci do firmy STROJÍRNA VEHOVSKÝ, která se nachází v Opavě - Oticích. Vedení firmy nám zde připravilo detailní prohlídku provozu. Dozvěděli jsme se zajímavosti z historie až po současnost. Provoz je již plně automatizován.  Vyrábějí se zde výrobky na míru, což zaujalo nejen žáky, ale i dospělé. Danou technologii většina z nás viděla poprvé v životě, takže jsme byli prohlídkou zcela nadšeni. 
Chceme poděkovat majitelům firmy, kteří nám umožnili nahlédnout pod pokličku provozních technik a my tak mohli strávit příjemné a inspirující dopoledne. 
Kunčík, Zatloukal - doprovod

FOTO ZDE